• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Reageer op onderwerp

Holy piep zeg :eek:. Ik heb wat gemist na mijn post. Complete chaos :scream:. Iedereen heeft een eigen mening en dat levert een discussie op zonder elkaar af te kraken of elkaar zwaar te minnen. As je feiten wilt hebben dan dienen beide machines in een gecontroleerde omgeving (laboratorium) getest te worden. Het vergelijk van deze 2 machines loopt ook redelijk scheef omdat ze (prijs)technisch niet hetzelfde zijn. Olie gekoeld vs watergekoeld,   messing vs aluminium en duur vs betaalbaar. De vergelijking met een Nilfisk, Kärcher, Bosch etc. hogedrukreiniger is beter op z'n plaats.


Ik versta er geen fluit van maar kennelijk wordt hier een "blote" Ava motor met een ander merk vergeleken.