• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Reageer op onderwerp

Na een aantal jaar niet super veel gepolijst wel een setje of 10koplampen gedaan (wat ik persoonlijk leuk vind om te doen) dit omdat je niet gelijk 2 dagen kwijt bent.

Wel is de dap900 vervangen voor de volgende machines,

[ATTACH=full]120714[/ATTACH]


Ook de rest van de spullen uitgebreid hier geen foto van voornamelijk carpro maar ook zeker dingen van dodojuice, rupes, scholl.


Vanavond gaan we kijken bij een vriend zijn evo, is al een keer gepolijst wat niet helemaal netjes is gebeurd.

Toch gaan we hier vanavond in +\- 5uur proberen een zo net mogelijk resultaat te behalen voor 100%autolive in Rotterdam waar hij donderdag naartoe gaat.

Ik zat zelf te denken aan:

-kleien

-als de tijd het toelaat 1 ronde fijn te polijsten

-2x helemaal nalopen met prep

-blackhole

-mooie showwax

Tips zijn altijd welkom, hierbij nog een foto met de rode evo van een vriend en die van mezelf.

[ATTACH=full]120715[/ATTACH]

Voor het oplettende oog de rode evo heeft inderdaad drag slicks er op liggen.