• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Reageer op onderwerp

Kleine nuance, want wel beetje afhankelijk van de specs [USER=4326]@Quantoxx[/USER]

SRP heeft van zichzelf al een standtijd, van ik meen een week of 4 door het kleine beetje wax-eigenschap. Die standtijd verleng je door het aftoppen met een andere wax.


Effect glaze? Eerlijk gezegd, heb ik volgens mij niet echt effect gezien van bijv. Black Hole, al helemaal niet als ik vooraf gekleid heb. Misschien dat mijn lak er nog niet zo erg aan toe is inderdaad.  Sommige filmpjes/websites bekijkend, is het wel een mooi product. Heb het recent weer eens uit de kast gepakt, maar heeft daarvoor bijna anderhalf jaar alleen stof gehapt.