• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Glaco DX - 'druppels' na inwerktijd

jdjta13

Detailing rookie
29 jun 2025
6
15
Vandaag voor het eerst aan de slag gegaan met Glaco Compound en Glaco DX.

Eerst mijn ruiten met klei schoongemaakt (gele klei uit Mothers-pakket). Daarna heb ik de ruiten met Glaco Compound behandeld (aanbrengen, met vochtige microvezeldoek grootste deel van de compound verwijderd en daarna de resten met water verwijderd).

Toen met Glaco DX aan de slag. Aanbrengen leek prima te gaan maar na de inwerktijd zag ik het effect zoals op de foto. Met een vochtige mv doek (uiteraard een andere dan voor de compound) over de ruit gegaan maar moest daarna met een schone droge mv doek nog flink wat werk verzetten om de ruiten weer netjes te krijgen.

Is dit normaal of heb ik iets gemist? Op de filmpjes die ik gezien heb lijkt er een egale waas te ontstaan die relatief eenvoudig te verwijderen is.

Alvast bedankt!

IMG20251002121445.webp
 
Dank voor het meedenken! Dat zou uiteraard kunnen, hoewel ik met kleien en het gebruiken van een compound hoopte dat dit wel voldoende zou zijn om een schoon oppervlak te krijgen. Is er nog een stap in het proces om dit te voorkomen?