• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Reageer op onderwerp

Hallo allemaal.


Recentelijk heb ik Gyeon preserve aangeschaft voor het interieur. Nu wil ik dit eerst schoonmaken. Mijn vrouw doet dit normaal met de gewone alles reiniger. Door de  diverse toevoegmiddelen wil ik dit niet doen.


Eerder werd dit veelal gedaan met APC. Nu heb ik zelf Mequiars APC staan en kan ik dit in 1 op 10 oplossen. Echter zie ik ook op het forum dat enkele leden die dit gedaan hebben en toch merken dat dit reageert met touchscreen en oppervlaktes van schakelaars ed. Hier ben ik huiverig voor. Voor alles testspot maken schiet ook niet  op.


Spuiten jullie de APC rechtstreeks op het dashboard vanuit de sprayfles? Of spuiten op een applicator/microvezel doek en afnemen.


Echter heeft de ontwikkeling niet stil gestaan. Er zijn diverse soorten vynil cleaner. Gyeon en nanolex hebben goede in assortiment, maar best prijzig. Nu zag ik van Valet Pro de Advanced Interior Cleaner. Iemand hier ervaring mee?


Ik ben vaak geneigd om iets in grote verpakking te kopen of concentraat.


Wat is nu wijsheid, blijven in het oude APC, of overstappen op vynil cleaner? Ik sta open voor andere opties.


Dank je voor je input.


Gr Martijn