• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Reageer op onderwerp

Update


Hallo allemaal,


Ik ben nog eens de foam on a stick gaan bekijken, en heb nu voor de geinteresseerde een kleine en een grote foam on a stick gemaakt in een hip kleurtje.


maten:

groot: 13 cm

klein:   9 cm


uitleg:


Smeer het stokje in met een lijmkit bijv. Bison ( overal verkrijgbaar in kitpatroon voor een kitspuit ). Prik een gaatje met de punt van een schaar en draai voorzichtig het stokje met de lijm in de foam. Daarna moet je ongeveer 3 a 4 uur wachten tot dat het uitgehard is. De foam zal niet meer loslaten omdat de kit waterbestendig is.


opmerking: Haal het puntje v/d satéprikker/tapasprikker om te voorkomen dat het de lak/kunstof beschadigd. De foam is nu gemaakt van een zachter stuk spons die geen schade aanricht.


IMG]http://i1127.photobucket.com/albums/l629/BSxc2/DSC02449.jpg[/URL]


De nieuwe foto's:


[ATTACH=full]30660[/ATTACH]


[ATTACH=full]30661[/ATTACH]