• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Pads bevochtigen (waarmee?) bij eerste aanzet op auto

PaulE

Detailing rookie
24 jun 2011
22
0
Ik heb de volgende vraag,

Bij aanvang van het machinaal (DAP) polijsten, is de polish op de pad nog niet geheel verdeeld waardoor deze gedeeltelijk "droog" over de lak schuurt.
Is het voldoende de pad te bevochtigen (sprayer) met water of beter met bijvoorbeeld Dodo Juice Born Slippy clay lube?

groet Paul
 
Hallo,
Onlangs nog met Steven de audi aangepakt en door het warme weer was het nodig om een paar keer meer te sprayen met spray en wipe,
anders was het reeds verdampt voor de mezzo of finale er op kwam.

Danny
 
@tinus,was het zo heet:

Het was wel warm ,maar niet overdreven natuurlijk,een lekker zonnetje en vermits we buiten stonden: er was wat wind en die zorgde er ook voor dat de pad sneller "droog" aanvoelde .

Ondertussen loopt Steven "warm" en gaat ie een DAP900 bestellen!!(en 2 emmers voor mij,kan ik weer aan mijn collectie toevoegen:jippie )


Danny