• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Reageer op onderwerp

Ik heb ook alleen de Rupes UHS geprobeerd. Deze gaf echt een verbazend mooi resultaat op harde BMW lak. Inwerken op standje 5 of 6 van de dap met een stugge pad, doorgaan tot de compound doorzichtig begint te worden, dan terug naar standje 4. Laat zich mooi lang doorwerken, dus kun je 1 lange hit doen in plaats van 2, scheelt ook weer tijd.


Zilver is in dit geval een perfecte kleur. Swirls zie je daarop moeilijk, maar je ziet na een correctie wel meer glans. Moet echt wel wat leuks van te maken zijn in een dag.