• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Reageer op onderwerp

Ik zou dan inderdaad voor een sealant gaan. Maar ik zie dat je toch een donkergroene lak hebt.. dan zou een carnauba wax erover toch voor wat meer mooie warmte kunnen zorgen. Maar dan wel een carnauba die flake pop niet vermindert, want sommigen doen dat wel.


Mijn advies: De Blackfire kit, ze noemen het "Wet ice over fire".. tjsa.. Amerikanen he. Maar het schijnt echt super te zijn. De kit bestaat uit hun All Finish Paint Protection (Wet Diamond) sealant, getopt met hun Midnight Sun wax.


CQuartz lijkt me ook een mooie optie, hoewel ik daar zelf nog geen ervaring mee heb.