• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Reageer op onderwerp

Ik werk eigenlijk altijd met 2 verschillende breedtes tape, omdat een bredere tape soms net te breed is, maar soms is een smalle tape net iets te smal. Als je 2 breedtes hebt, kun je daar een beetje mee spelen met de breedte. Eventueel kun je de andere tape ook van een ander merk aanschaffen dan kom je er ook snel achter welk type tape je zelf prettig vind. Verder mis ik middel om de lak snel te kunnen inspecteren na een polijststap, zo'n middel is bijvoorbeeld Gyeon Prep, en ook spullen om te kleien vóór het polijsten mis ik.