heren
![Big Grin :D :D](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP///yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7)
,
Alweer even stil van mijn kant , tis ook redelijk rustig door het vreselijke weer , en een 2de auto in de garage die het ook niet verdiend om constant buiten te staan , beetje om en om dus
Afgelopen week de A4 weer gewassen en een wat uitgerbeidere beurt gegeven zodat we weer een stapje dichterbij perfectie komen.
Alle sponningen en inslagen schoongemaakt en in de wax gezet , dashboard en deurpanelen echt even goed aangepakt, porieen waren redelijk vervuild en zo kreeg je een wat fletse gloed , nu inmiddels voor de 2e keer behandeld en het is bijna zoals het hoort.
buitenom al het zwarte kunstof etc behandeld en de lak in de M16 gezet , het is en blijft wel mijn favoriet ookal is het maar sinds kort , hij geeft betere resultaten dan veel duurdere soorten die we in het verleden hebben getest de kleur en glans is echt verblindend.
Toen kon ik het niet laten om achterin toch een composet te plaatsen , ik wou geen subwoofer maar wel flink laag die oplossing lag klaar in de vorm van een Dynaudio gt240 mk2 set , vanuit mijn vorige auto , subliem en netjes weggewerkt achter het orginele paneel .
als er iets is wat ik wil behouden is het de OEM looks.
Ik heb besloten de standaard wielen opnieuw te spuiten , je ziet ze niet veel en staan hem goed , komende zomer misschien een set 17inch , dat worden toch echt de Avus wielen , voor mij niks anders hoor
Auto wordt dagelijks gebruikt en bijgehouden
![Big Grin :D :D](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP///yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7)
beter zal die het niet meer krijgen en heeft ie het nooit gehad , ben er erg blij mee.
Binnekort weer even wat foto`s , het weer en de ruimte hier lenen zich er op moment niet echt voor om uitgebreid verslag te doen , alhoewel , plaats vandeweek wel wat beadingshots
au revoir