• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Reageer op onderwerp

Beste detailers ,


Ik heb even een vraagje over iets waar ik niet uit kom namelijk het volgende :


Een poosje geleden heb ik de Autobrite Super Snow Foam gekocht omdat ik een goede voor reiniging voor het normale auto wassen wilde hebben.


Na een aantal keren gebruikt te hebben zowel op een droge auto  als op een natte auto vind ik het resultaat heel erg tegenvallen jammer genoeg.


Het probleem is dat hij het vuil niet los weekt want na het af gespoten te hebben met de hogedrukreiniger blijft de ondergrond nog steeds vies.


Ik heb het in laten trekken ook op alle manieren geprobeerd (denk ik) kort laten weken en lang laten weken maar het resultaat blijft hetzelfde helaas.


Heb gisteren als laatste keer geprobeerd om de foam in te wassen met een washandschoen dit deed wel iets maar niet benoemenswaardig.


De schuimstand ook op vele manieren geprobeerd uiteraard maar ook dit had geen extra effect op mijn zwarte auto.


Wie zou me een tip kunnen geven want ik kom er niet meer uit ... misschien maar eens een andere foam bestellen :-/