• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

CleanRiders Aflevering: Deze 4 nieuwe producten maken autowassen zoveel makkelijker!

Evelien

Detailing trainee
Medewerker
2 sep 2024
26
25

Vier nieuwe producten die misschien klein lijken, maar groots presteren! Vincenth en Dennis testen o.a. de geconcentreerde ProtectorWax met een wel heel makkelijke doseerdop, een geniaal uitlekbakje voor je wasgear, én een verrassend fijne *bandendressingkwast*. Spoiler: die kwast is een game changer voor bandjes met veel profiel en letters

Van doseren zonder knoeien tot waterafstotende bescherming in de regen, deze tools maken schoonmaken leuker én makkelijker. En ja, zelfs bij een typisch Nederlandse bui.
 
Die bandenapplicator ziet er goed uit!
Ik zie hem alleen nog nergens op de site? Ook nog niet onder het kopje "Nieuw".
Is er bewust voor gekozen om het dekseltje niet helemaal dicht te maken?
 
Is er bewust voor gekozen om het dekseltje niet helemaal dicht te maken?
Dat durf ik niet te zeggen. Aan de ene is het niet handig dat het er uit loopt, aan de andere kant zat ik laatst te denken dat helemaal dicht wellicht ook niet handig is omdat het dan onderin het bakje blijft hangen.
 
Ik gebruik de bandendressing applicatior al een tijdje, welliswaar van een ander merk maar de werking is hetzelfde.
Tot op heden geen lekkage of ander geklieder gehad als je de applicator weer terug stopt. Gewoon niet teveel product gebruiken.

20231224_125658.webp


20231224_125703.webp


Ik gebruik heel veel de Waxaddict Tyre dressing (in sprayfles) en deze spuit ik spaarzaam verdeeld over de band en daarna ga ik er overheen met de applicator.
 
Ja die borsteltjes kliederen een stuk minder dan foam, wel zijn ze heel slecht uitwasbaar. Niet dat het hoeft maar soms zijn ze een beetje overladen.