• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

fiat cinquecento, lelijk rood is niet mooi....

wawam

Detailing rookie
13 jul 2008
6
0
Vorige week zaterdag deze Fiat onder handen mogen nemen. Dit voertuig wordt gebruikt als tweede auto en wordt wel regelmatig schoongemaakt maar met een bijna droge spons. Toen de Fiat een jaar of 2 oud was is er geprobeerd de auto te poetsen met één of ander zeer vaag produkt van volgens mij Oezbeekse makelij. Kortom de auto zag er niet uit, kijk zelf maar.
fotofiatcinquecentouiterlijk001.webp
fotofiatcinquecentouiterlijk002.webp


Ik ben 's morgens om 8 uur begonnen met wassen, kleien, weer wassen, afplakken. Nu werd het tijd om m'n DAPje z'n kunsten te laten vertonen en moest er een materiaalkeuze gemaakt worden. Uiteindelijk ben ik uitgekomen op een rode Meguiarspad met een mengsel van PB SSR2 en Meguiars ScratchX. Dat werkte heel goed.
Daarna de auto behandeld met Menzerna Final Finish, waarna CG nano en Collinite 945 de klus hebben afgemaakt. Zie hieronder voor de resultaten.
fotofiatcinquecentouiterlijk015.webp
fotofiatcinquecentouiterlijk016.webp
fotofiatcinquecentouiterlijk017.webp
fotofiatcinquecentouiterlijk018.webp


Uiteindelijk om 17.30 uur er een punt achter gezet. Ik ben redelijk tevreden en de eigenaresse was totaal ondersteboven ze bleef maar om de auto heen draaien en voelen hoe glad de lak was. De afspraak voor de volgende auto van deze familie staat al....
Ik ben wel benieuwd hoe jullie het resultaat vinden, dus laat me dat maar weten.
 
:-)^

Heel mooi diep rood weer ! goed gedaan.........

Ik heb eentje op het programma staan die er nog erger uit ziet.....................

https://forum.Carclean.com/cc_postst4227/Mat-rode-cinquecento-1993.aspx

Ik hoop dat ik die ook zo mooi kan krijgen...
 
Super mooi resultaat.
Voor en na zijn goed te vergelijken met de Starlet van '85 die ik onlangs smaen met mijn broertje onder handen heb gehad.
Alleen met blauw metallic was het moeilijk te zien maar het resultaat was voor ons toen ook verpletterend