• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Reageer op onderwerp

Sinds enkele dagen probeer ik me wat te verdiepen in de Forced DA's omdat ik denk dat het toch stilaan tijd word om mijn machinepark wat uit te breiden. Een Forced DA lijkt me een perfecte aanvulling op mijn Krauss Mini Polisher en S21.


Nu twijfel ik tussen de Flex XC3401 en de Rupes Mille LK900E. Het prijsverschil is namelijk zo groot dat ik mezelf in vraag stel of ik niets over het hoofd zie. Wat zijn de grote verschillen tussen de twee? En is het zo dat je bij een forced DA best dunne pads kunt gebruiken of is dit gewoon marketing bullshit?