• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Garage het Station stelt zich voor

Garage het Station

Detailing rookie
2 sep 2026
2
15
Even voorstellen Edwin hier (Garage het station is een grapje vanwege het klussen aan auto's wat ik doe en ik woon dichtbij een station vandaar).

Ik heb in het verleden vaak mijn auto's gewassen en "geboend" met eerst Meguiars spul, laterna veel Poor Boys erbij gehaald. Maar toen kwamen de kinderen, verhuizen, verbouwen etc. Daardoor dus bijna 10 jaar lang weinig gedaan behalve gebruik maken van de wasbox.

3 jaar geleden een fijne hogedrukreiniger aangeschaft een Nilfisk core 150 met foam adapter.
1 jaar geleden Meguiars snowfoam gekocht om toch maar weer te beginnen met het bijhouden van de auto's.
Recent een 1 jaar oude Volvo V60 T6 Recharge Plus Dark gekocht, en toen besloten om het toch maar weer wat serieuzer aan te pakken. Ook voor mijn fijne Mini Cooper S R52.

Daarom gekocht: Monello Secchio met gridguard 2x, Koch polstar, Koch Leaterstar, Gyeon Q2M wheelset en de Gyeon Q2M washset. En ik moet zeggen, (na 1 wasbeurt voor beide) zeer tevreden met het resultaat.

Hebben jullie gebruikers tips of aanvullingen op de materialen die mij zeker blij gaan maken?

Hier nog wat fotootjes van de Volvo.
8.webp
7.webp1.webp2.webp

De Mini volgt nog