• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Glans terugkrijgen - welke polish?

https://www.Carclean.com/product/Auto_Finesse/Revive_Trim_Dressing_250ml_RVT250_102143

Opbrengen met een make-up padje is het handigst , elke keer een schone pad dan..

Makkelijk opbrengen , vlekt niet + blijft lang zwart en diep zwart :love
 
grandscenicman zei:
Deze : :schaam
*knip*
Is een merk dat niet zo bekend is , velen kennen het wel maar omdat het oa niet in de webshop te krijgen is , zie je dit niet zo vaak voorbij komen .

Ik vind het een topprodukt , misschien zijn er nog anderen die er ook zo over denken ....... :weetniet

Kenotek is wel degelijk bekend, maar het zijn vaak producten die bedoeld zijn voor dealers/garages en niet zo zeer voor de consument. Ze hebben ook niet echt een uitgebreid dealer netwerk. Zie het wel eens op meetings staan bij mensen die het in een standje verkopen. De meeste producten van Kenotek zitten vol siliconen. Wil niet zeggen dat het slechte producten zijn btw.