• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Reageer op onderwerp

Wat ik heb getypt is vooral gericht op as op een droge auto. Roet is dezelfde rotzooi maar grotere stukken. En je wil ook geen krassen maken door te gaan zitten wrijven met blokken roet in je mitt. Dus ik denk dat ik hem in dit geval ook even had afgespoten. Misschien deel voor deel. In jouw geval maakte het uberhaupt niet meer uit, want de auto was al nat. Dus gauw eraf met die rotzooi en zo snel mogelijk wassen.