• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Reageer op onderwerp

De laatste behandeling, een maand geleden, was Monello non-ferro en Collinite 915. Heb nog steeds een redelijke beading, maar een combinatie van onvoldoende en/of onzorgvuldige preparatie, en enkele weken in de zuiderse zon hebben de standtijd van de Collinite duidelijk geen goed gedaan. Aangezien ik vooralsnog geen polish met abbrasives wil gebruiken, dacht ik aan een milde variant (Poorboys Professional Polish n1), gevolgd door Black Hole en opnieuw de Collinite.