Wit, zwart, in een grijze wereld, en toch een hoop contrast!
Afgelopen dagen druk geweest met wassen polijsten en coaten. Weer erg weinig foto’s genomen.
Veel plezier gehad van de Flex FS140 uitbreidingset bij de voorbumper en 2 velgen. Een velg had veel witte spuitnevel.
Gepolijst met
Gyeon Compound+ en hun paarse pad, en
Gyeon Polish met hun blauwe pad. Geen tijd er voor gehad maar had graag nog Primer en hun witte pad willen gebruiken. Coating is ook van
Gyeon, de Pure. Zoveel mogelijk glans en “pop” om wit wat minder saai te maken. Had ik al vermeld dat ik
Gyeon fanboy ben? Loooove
Gyeon.
2 verse hoogglans zwarte kentekenplaat gemonteerd. Uiteraard ook in de Pure, incl de kentekenplaten zelf. Had ze een tijdje geleden op een Porsche gepot. Veeel beter dan die platen houden op de neus van de Polestar. Deed mij denken aan bumpers van Europese auto’s in Amerika in de jaren 70. Mega stootblokken.
Welke hoort hier niet tussen?
Leuke quote in de houder.
Gistermiddag en vanochtend lekker binnen gecured. Nu buiten verder. Morgen weer aan het werk. Ik probeer de maximale levensduur van Pure te ondervinden. Geen boosters gebruiken dus.
Hoeveelheid werk viel tegen, maar dik tevreden over het resultaat!