• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Reageer op onderwerp

Ik ging uit van uv omdat het zwarte gedeelte wat wel goed is precies achter het dashboard valt als het portier is gesloten. Alles gedeeltes waar licht op kan vallen zijn verkleur. Om het te proberen weg te halen heb ik als eerste autoglym car polish gebruikt, daarna de monello finale, de mezzo en als laatste de veloce wat ook niets deed.Nog geprobeerd of het een kleur wou aanpakken door wat zwarteschoensmeer te proberen maar ook zonder resultaat