• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Reageer op onderwerp

ik gebruikte commandant ook op mijn vorige auto's (suzuki swift uit 96, Kadett Cabrio 89.) Daar kreeg ik door de commandant een mooie lak tevoorschijn. Maar ik wist toen ook niet beter. Ik had wel Megiuars als wax en shampoo.

Ook de commandant 4 toen gebruikt, maar wel voorzichtig met aanbrengen. Ik moest wel behoorlijke krassen corrigeren en dat lukte ook vrij goed met de commandant vond ik toen.


Maar de pot ligt nu al een paar jaar in een hoek. Ook omdat ik zag hoe agressief het werkte en omdat ik nu wel beter weet.

Het was ook een vaders potje commandant. Dus echt van de oude tijd.


Ik kan mij ook herinneren dat je het goed moest uitpoetsen, te dik aanbrengen gaf problemen met vegen en uitpoetsen.