• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Reageer op onderwerp

Allen,


Op een andere plek op het forum heb ik al eerder geschreven over de watervlekken op mijn auto. Na een avond polijsten met S3 en spiderpad dacht ik dat het weg was. Maar de volgende dag de auto in de zon gezet en jawel daar zijn ze weer. Leuk om een soort van carclean logo print over m’n auto te hebben, maar ik ben er echt goed ziek van.


Ik heb ook al geprobeerd:

- kleien

- azijn

- black hole

- scratch x

- en dus flink polijsten met S3 en spiderpad en afbouwen met de monello reeks


Het helpt allemaal dus geen drol en ik stond zojuist met een sanitairreiniger bij de auto. Toen dacht ik, laat ik het forum nog eens om raad vragen voordat ik straks echt m’n lak verknal en m’n bruto vakantiegeld naar de spuiter kan brengen. Dus.... hebben jullie nog tips? Hieronder nog een foto van hetgeen me tot wanhoop drijft


[ATTACH=full]109318[/ATTACH]


Gaat om Saphirschwarz metallic van BMW. Alvast dank voor jullie hulp!