• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Micro vezel doeken en pads met de hand wassen!

Frankyman92

Detailing rookie
21 apr 2012
69
0
Beste poetsers:-d

aangezien ik 2 weken naar een voor mij bekende bestemming ga,en ik daar eindelijk eens lekker tijd heb om mijn nieuwe auto te poetsen, ben ik van plan de hele reutemeteut mee te nemen,^^

Ook hebben we daar nog een auto die wel eens goed onderhanden genomen mag worden:)

Alleen nu zitten we daar met een gedeelde wasmachine, en hier wil ik eigenlijk niet mijn MV doeken en pads in doen, kan ik deze ook gewoon met de hand wassen?

En zoja, hoe? en waarmee?

Tnx,^^
 
Ja waarom niet ?
https://forum.Carclean.com/cc_postst14357/Handmatig-pads-reinigen-na-polijstbeurt.aspx
Doeken kan je ook gewoon doen.
Microrestorer
Vloeibaar wasmiddel
Weken

Gewoon zoals je een regulier handwasje ook zou doen, alleen geen waspoeder anders zitten de korrels overal in en zit je daarmee te klootviolen