• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Ook maar even voorstellen dan...

Floppie

Detailing rookie
28 apr 2025
6
15
Hoi,

Ik ben nooit zo van het voorstellen op social media maar toch het stapje maar gemaakt dan.... Ofzo heheo_O. Ik ben Nick, inmiddels 34 jaar oud en woonachtig in regio Waterland (Dichtbij Amsterdam). Ik ben eigenlijk al ruim 10 (Misschien wel 15) jaar bekend bij Carclean en bestel hier ook altijd mijn producten.

Ehmm ik heb eigenlijk al heel veel auto's gehad en gereden. Ben een echte auto/motor/boten liefhebber en onderhoud mijn spulletjes ook met liefde. Zowel in de wereld van detailing maar ook in de technische wereld waar ik ook in werk. Heb 9 jaar als autotechnicus gewerkt in de autobranche en inmiddels zit ik alweer 7 of 8 jaar in het OV als bedrijfswagentechnicus (Mooi woord voor montuuuurr).

Inmiddels rij ik als daily driver mijn VW golfje R32 uit 2007 die nu sinds een maandje geschorst staat op de oprit en rij ik nu deze zomer in m'n M6 e63 als fun semi weekend/mooi weer auto.

Ik detail eigenlijk nog steeds een beetje op amateur/gevorderd niveau en werk nog steeds lekker met een DA polijstmachine met verschillende waxjes. Misschien binnekort maar eens een coating proberen....

MVG,
Nick:cool:
 
Welkom hier Nick. Wat dat voorstellen betreft, je deelt hier alleen wat je wil delen, maar met iets meer info kunnen anderen ook beter inschatten hoe ze je kunnen helpen, en in het algemeen wordt hier gewoon met respect naar anderen gereageerd onafhankelijk van de auto of de kunde in het detailen.
 
  • Verbluft
Reacties: Floppie
Welkom hier Nick. Wat dat voorstellen betreft, je deelt hier alleen wat je wil delen, maar met iets meer info kunnen anderen ook beter inschatten hoe ze je kunnen helpen, en in het algemeen wordt hier gewoon met respect naar anderen gereageerd onafhankelijk van de auto of de kunde in het detailen.
Wat bedoel je precies dan? Ik heb me aangemeld hier om informatie en ervaring op te doen binnen het forum en ik zag her en der al dat een voorstel rondje wel een 'pre' is... Zou niet weten wat ik nog meer moet vertellen o_O
 
Wat bedoel je precies dan? Ik heb me aangemeld hier om informatie en ervaring op te doen binnen het forum en ik zag her en der al dat een voorstel rondje wel een 'pre' is... Zou niet weten wat ik nog meer moet vertellen o_O
Helemaal goed Nick. Ik bedoelde vooral te zeggen dat de één wat meer info deelt dan de ander, maar als je iets meer van iemand weet kun je beter inschatten wat voor iemand passend is. Iemand die weinig tijd heeft, maar het wel zelf wil doen, heeft een ander advies nodig als iemand die genoeg tijd heeft, maar niet zoveel geld te besteden. Of je binnen kunt detailen, of op straat moet staan maakt ook verschil, dat soort info bedoelde ik. Het was helemaal niet mijn bedoeling om (negatief) commentaar te leveren, maar meer aangeven dat je met meer achtergrondinfo een beter passend advies kunt krijgen.

Als ik deze post van je lees, krijg ik de indruk dat je die opvat als persoonlijke kritiek:confused:, maar zo was die nooit bedoeld. Geniet gewoon op het forum en kijk wat je hier kunt leren en doe gewoon waar je je prettig bij voelt.
 
  • Geweldig
Reacties: Floppie
@Cordoba geen probleem. Goede reactie en ik zal proberen mij in dit perspectief te verbeteren:D.

Ik denk dat ik nu een jaartje of 10 amateuristisch mijn auto's heb gepolijst... Nu ik hier wat gesnuffeld heb op het forum weet ik zeker dat ik 'amateur' ben hehe. Ik ben begonnen met een DAP500 v3 meen ik van Carclean met Monello Mezzo/Finale en de bijbehorende monello pads meen ik (Lang geleden).

Nu sinds een jaar ben ik overgestapt naar een DA polisher van Dewalt op accu's. Bevalt mij tot nu toe uitstekend voor hobby matig gebruik. Ik gebruik voor de harde bmw lak de blauwe spiderpads met Scholl S3 en daarna bouw ik af met Monello. Ik gebruik eigenlijk tot op de dag van vandaag SOFT99 fussocoat als wax en dat bevalt me eigenlijk wel prima. Er ligt overigens wel nog een ceramic coating setje van Autofinesse in de kast waarvan ik afgelopen weekend de motorkap heb behandeld maar dit was mis gegaan. Mogelijk te warm in de garage of te dik aangebracht geen idee....... Gigantische vlekken dus ik moest weer polijsten:yum. Uiteindelijk ook maar weer in de fussocoat gezet!
 
Er ligt overigens wel nog een ceramic coating setje van Autofinesse in de kast waarvan ik afgelopen weekend de motorkap heb behandeld maar dit was mis gegaan. Mogelijk te warm in de garage of te dik aangebracht geen idee....... Gigantische vlekken dus ik moest weer polijsten:yum. Uiteindelijk ook maar weer in de fussocoat gezet!

Ha! Dan hebben wij elkaar gesproken op Messenger @Floppie :D