• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

wax tussen kieren

hondasport

Detailing addict
18 sep 2010
262
62
46
Ik heb overlaatst mijn auto met dgps gedaan, maar ik heb altijd last van opgdroogde restjes die tussen de kieren van het koetswerk zitten. Hebben jullie dat ook? Ik heb al geprobeerd met een doek maar geraak er niet goed tussen. Ik dacht aan een borsteltje maar weet niet welk er veilig is voor de lak.
 
https://www.Carclean.com/product/Meguiars/Triple_Duty_Detail_Brush_X1130_100092

https://www.Carclean.com/product/Meguiars/Re-usable_Detailing_Swabs_20_stuks_G301_100093

https://www.Carclean.com/product/Cobra/Professionele_detailing_borstels_3_Pack_DK-207_101109

https://www.Carclean.com/product/Dodo_Juice/Supernatural_Detailing_Sticks_SNDS60P_101572

https://www.Carclean.com/product/Mothers_Wax/Detail_Brushes_2st_156200_100580

Keuzes, keuzes, keuzes :-b
 
Ik heb die set van mothers en deze ook:
https://www.Carclean.com/product/Carclean.com/Detail_borstel_Paardenhaar_Fijn_85-647_101890
Is die veilig hiervoor, vind de mothers wat groot uitvallen voor zo'n job en heb deze nog niet echt durven gebruiken op mijn lak.
 
Persoonlijk de 2-in-1 Mothers Detail Brushes 1 van de beste aanwinsten ooit. Verder kan je koekegluren in hoeverre je van te voren wat kan tapen, dit scheelt een boel gekloot nadien.
 
De paardenhaar borsteltjes van Cobra zijn ook erg fijn:

https://www.Carclean.com/product/Cobra/Professionele_detailing_borstels_3_Pack_DK-207_101109
 
Patrick kent het assortiment uit zijn hoofd…
Kun je gerust gebruiken hoor. Alleen beetje opletten dat je niet met het kunststof van de borstels je lak raakt. Zal niet meteen fout gaan, maar beter netjes en voorzichtig werken.

Interessanter is het dat je zoveel Sealant resten in die kiertjes en op die randjes hebt zitten. Breng je het misschien te dik op?
 
Alle begrip hoor. We zijn er om elkaar te helpen.

Product moet je echt zeer dun aanbrengen (geldt eigenlijk voor alle sealants en waxen).

Ik zou lekker met die borsteltjes aan de gang gaan. Die beschadigen bij normaal gebruik (= voorzichtig en gecontroleerd) je lak zeker niet. Daarna nog een keer na vegen met een doek en het zal worden zoals jij het eigenlijk wenst. (Perfect dus).

Succes met corrigeren en wens je een mooie onthulling van je werk toe.

Aficior
 
Ik heb nog een toevoeging:
https://www.Carclean.com/product/Lake_Country/Foam_on_a_Stick_89-099_101166
 
Bedankt Aficor. Het is de tweede keer dat ik mijn wagen in de dgps zet en de eerste keer was niet zo erg, de tweede keer heb ik me wat moeten haasten (weet ik, is nooit goed:)) .