• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Eerste opzet naar zelf wassen.

Ik doe eigenlijk alleen met de mitt het raam wassen, en dan de PW na de mitt was.

Ruitensproeier zou ik eigenlijk niet moeten zeggen maar het is gewoon de goedkope die ergens in de aanbieding is, hetzij een action of de AH/Hoogvliet.
Bij toeval als ik het ergens in de aanbieding zie neem ik er eentje mee en zet het dan in de schuur tot ik het nodig heb.
Welke het momenteel is zou ik niet durven zeggen, heb de laatste keer met bijvullen het jerrycannetje leeg gemaakt, dus geen verpakking meer.
 
Na een paar weken vakantie was de wagen wel weer toe aan wasbeurt, nieuwe wasbeurt, nieuwe ellende.

Hij was echt vies
66806.webp



Standaard methode, foamen met KochChemie Greenstar en Gentle snow foam mix.
Viel me nu op dat ik 0 vuiligheid in het sop zag.
66810.webp


66811.webp


Daarna het emmertje met wederom wat GS/GSF erin.
Afgesloten zoals gebruikelijk met de PW en drogen maar.
Tot mijn verbazing was mijn schone auto nog helemaal vies met rare vlekken, zit alleen rechts achter op de auto, dus de achterdeur en achterscherm.
66812.webp


Losse doek erbij gepakt en geprobeerd hard te boenen, niet er vanaf te krijgen.
Wat heb ik nu weer op mijn wagen zitten?
Ik had verwacht dat de GS/GSF combi welke een best hoge PH heeft volgens Google alles wel zou kunnen afbreken, maar het is dus blijkbaar niet sterk genoeg voor deze vlekken.