• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Het Zonnetje

Het Zonnetje had last van wat achterstallig onderhoud. Daardoor zat hij niet helemaal lekker in zijn vel. En Tim kon er niet van slapen. Dat laatste trok mij toch wel over de streep om het probleem aan te pakken!
IMG_0156.webp

Ik had bij me:
- een kwast
- demiwater (gewoon water had ook gekund alleen dit lag al in de kofferbak in een Monello sprayfles)
- PBW APC
- wat oude MF doeken

En zo ging ik aan de gang.
IMG_0155.webp

Na een halfuurtje was alles weer tiptop in orde en Het Zonnetje nu écht schoon!
IMG_0154.webp

De bekende rode vingers van de kou waren ook weer aanwezig! Maar goed, alles voor de nachtrust van Tim.

Dit alles in bewegende beelden (schrik niet!) zien? Ook dat is mogelijk!
 
Hmm er zit daar in de buurt (maar dan wel echt aan de buitenkant) ook een roestplekje.
Alleen dat is dus niet bij het gedeelte waar ik nu heb schoongemaakt. Het moet wel behandeld. Samen met nog veel andere dingen.

Kortom: er komt nog veel content aan jongens :joy: