Het kan alleen twee dingen. In de pad blijft bij mij vaak vettige residu van de glaze achter, heb vandaag de micro-restorer wasmiddel besteld om het eruit te krijgen. Als je dat allebei machinaal dus wil doen moet je iets hebben om het vettige residu eruit te halen of een extra pad.
Ik vind persoonlijk het aanbrengen van de wax met de hand fijner dan machinaal. Maar dat is mijn mening, je zal dat zelf even moeten ondervinden en uit moeten proberen
Dat is het natuurlijk ook veel, probeer het gewoon. Met de kennis die je nu hebt word je lak absoluut mooier. Maar de "sweetspot" met producten moet je zelf een beetje vinden door het te proberen. Iedereen heeft daar namelijk een andere mening over.
Veel succes! en laat ons het resultaat zien en weten wat je gedaan hebt![]()
Goede opmerking, had ik nog niet over nagedacht
De sweetspot ga ik zeker onmiddelijk niet vinden, maar probeer al een goede basis te vinden voordat ik er aan begin. Zodat ik vanop de basis verder kan werken
Nog één vraagje moet er tussen het polijsten en het aanbrengen van de glaze de wagen gepoetst worden of een andere bewerking?