• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Vlammende start

Fladderak

Detailing rookie
10 jul 2025
3
15
Goedenavond!

Na mijn poetscarriere vandaag een vlammende herstart te hebben gegeven vind ik het een mooi moment om me hier definitief aan te melden! Een jaar of 9 geleden heb ik mijn eerste polijst apparaat gekocht en ben ik aan de slag gegaan op onze Peugeot 307. Dit forum bleek een bron voor inspiratie en ook van informatie, en zo heb ik mijn skills beetje voor beetje uitgebreid. De Peugeot is vorig jaar ingeruild voor een prachtige Alfa 159 1750 TBI met TI pakket in de kleur Rosso Competizione, die we als tweede familie auto hebben naast een kilometervretende Prius. Deze kleur is een mooie, handmatig aangebrachte multilayer kleur waarvan ik erg benieuwd ben hoe het eruit ziet in volle glorie! Na een fietsongeval ben ik even uitgeschakeld en heb daarom kans om de Alfa aan te pakken tijdens het herstel. Benieuwd naar het resultaat en jullie reacties!

NB heb deze kennismakingspost wat ingekort en ga verder onder "nieuwe projecten".
 

Bijlagen

  • IMG_2051 kopie.webp
    IMG_2051 kopie.webp
    166 KB · Weergaven: 31
  • IMG_2076 kopie.webp
    IMG_2076 kopie.webp
    37,4 KB · Weergaven: 31
Laatst bewerkt: