• Carclean.com - The Car Care Shop

    Welkom op het forum van Carclean.com! Carclean.com is dé shop voor autopoetsmiddelen. En hier op ons forum vind je antwoorden op al je (poets)vragen.

    Ben je op zoek naar autopoetsmiddelen en wil je deze aanschaffen? In onze Carclean.com webshop vind je het grootste assortiment car care producten van de Benelux.

    • Unieke speciaalzaak in autopoetsmiddelen
    • Advies op maat door vakkundige medewerkers
    • Ongekend groot assortiment
    • Voor 21.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
    • Makkelijk betalen: iDEAL, Credit Card, Mister Cash

Sticker verwijderen

Olivier

Detailing addict
21 mei 2011
99
52
Wat is de makkelijkste manier om een sticker te verwijderen die op de voorruit hangt?

Waarschijnlijk zal dat niet mooi meekomen bij het afnemen en zullen er lijmresten nablijven?
 
Er zijn een paar manieren:

- lospeuteren en dan daarna de restanten behandelen met stickerverwijderaar
- met een caramelschijf de sticker verwijderen. Nabehandeling nagenoeg niet nodig.

575025.webp


[MOD]Foto niet meer beschikbaar[/MOD]
 
Is ook een mogelijkheid, alleen moet je wel gecontroleerd te werk gaan.

Warme lucht tegen een koud oppervlak gaat nooit goed. Kans op barsten is aanwezig.

Wel kun je de auto in de volle zon zetten zodat de ruit 'natuurlijk' en geleidelijk opwarmt. De sticker zal dan ook makkelijker los gaan maar laat wel meer lijmresten achter.
 
Met warme lucht is een keer over de sticker gaan,met het topje van je vinger een puntje lossen en met een mesje erachter eraf trekken.
Caramelschijf werkt perfect,kan op sommige lakken wat schade nalaten.
Stickerverwijderaar is alleen voor de lijmresten.
Nabewerken moet je toch ivm de afdruk,dus ik zou voor de caramelschijf gaan.
 
Warm maken met de haardroger van je vriendin,er af prutsen en de resten met IPA er af vegen(groupsbuy gemist :-b ??)
Of met WD40 de restjes wegvrijven ,je raam goed poetsen met iets ontvettend en poetsen met provision scrub cleaner.
Prof. polsh van pb's is ook niet slecht om glas te poetsen ,maar ontvet niet denk ik.
Op glas kan je niet veel verkeerd gebruiken hoor,enkel niet met harde voorwerpen of krabbers werken,dan heb je pas schade!!

Succes!!

Danny
 
Als je op de voorruit werkt kun je ook gerust Aceton gebruiken, (nagellak remover van je vriendin / vrouw is nagenoeg het zelfde). Let wel op dat je deze niet op de lak knoeit want die wordt er waarschijnlijk minder vrolijk van.